Wszystkie Dzieci zbierają elektrośmieci

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Mieszkańcy pobliskich okolic!!! Czy zaczęliście już wiosenne porządki 🙂? Jeżeli tak, to mamy dla Was super informację 🙂 Nasza Szkoła ponownie przystąpiła do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.

Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami. Dlatego już od dziś zachęcamy Was do udziału w naszej zbiórce. Dodatkowo od 1 marca 2024 każda szkoła biorąca udział w akcji automatycznie dołącza do projektu TERAZ LAS organizowanego we współpracy

z Nadleśnictwem Biała Podlaska. Za 500 kg zebranego sprzętu zasadzonych zostanie 50 drzew w imieniu Naszej szkoły, natomiast za tonę aż 500! Miejsce zbiórki: Plac przy kontenerze, przy budynku szkoły (od wewnątrz) – tak jak w ubiegłym roku.

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP.

NIE ODBIERAMY TONERÓW I ŚWIETLÓWEK