Niebieskie Igrzyska 2024

💙 Niebieskie Igrzyska 2024💙

W naszej placówce odbyło się niezwykłe wydarzenia – #NiebieskieIgrzyska.

To okazja, która nie tylko integruje społeczność, ale także promuje zdrowy tryb życia i rywalizację sportową. Niebieskie Igrzyska stanowią nie tylko źródło rozrywki, ale również inspirują do aktywności fizycznej, współpracy zespołowej oraz pobudzają kreatywność.

Podczas tych wyjątkowych zawodów uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w różnorodnych dyscyplinach sportowych, w których towarzyszyli nam nasi przyjaciele 🐕 Bella, Kajko, Tomi i Albi 🦙🦙🦙 Każda z drużyn rywalizowała nie tylko o zwycięstwo, ale także o ducha fair play i wzajemne wsparcie.

W ramach warsztatów z kreatywności uczniowie tworzyli symbol znicza Niebieskich Igrzysk oraz przygotowywali zdrowy deser – niebieski sorbet z niebieskich owoców🫐🫐🫐😋

Niebieskie Igrzyska nie tylko dostarczyły nam niezapomnianych emocji i radości z rywalizacji, ale także przypomniały nam o wartościach wspólnoty i aktywności fizycznej. To wydarzenie, które z pewnością będzie wspominane przez nas jeszcze długo, inspirując do kolejnych aktywności sportowych i integracyjnych w przyszłości.